Partneři - aneb s kým spolupracujeme

 
 
 
 
 

Zahrady Červinka

 
Firma provádí kompletní realizace sadových a zahradních úprav. Dodává kvalitní školkařské výpěstky zejména z domácí produkce. Zajišťují následnou odbornou péči o výsadby. Vysazují vzrostlé stromy se zemním balem i v kontejnerech a zakládají trávníkové plochy výsevem i pokládkou travních koberců. Provádí také rekonstrukce trávníků všech druhů. Staví skalky, suché kamenné zídky, štěrkové cesty a valounová pole. Pokládají zpevněné plastové rošty pro pěstování trávníků ve vjezdech osobních vozidel. Osazujeme květníky, svahovky a různý mobiliář.
 
 
 
 
 
 

Josef Šnajdr - Barvy Laky

 
Firma se zabývá prodejem nátěrů na všechny druhy povrchů. Najdete zde široké spekrtum barev na dřevo a kov, pokud dodávaný odstín neladí s Vašimi představami, namíchají dle vzorníků dalších několik tisíc odstínů. Věnují se i míchání autolaků a rádi poradí s výběrem barev na stěny do interiéru i exteriéru. Zajistí i kompletní zateplovací fasádní systém, který Vám nechají doručit až na stavbu.
 
 
 
 
 
 
 

Zahradnictví školky Montano

 
Hlavním zaměřením zahradnictví je pěstování sazenic okrasných dřevin, v kontejnerech, se zemním balem, nebo jako prostokořenné. Zabývají se také pěstováním trvalek, balkonových květin a letniček, ale i sazenic lesních dřevin pro rekultivace a výsadby lesa.

www.skolky-montano.cz
 
 
 
 
 
 

Geodetické služby David Hůlka

 
Hlavním zaměřením je vykonávání zeměměřických činností. Vyhotovuje polohopisné a výškopisné plány jako podklady pro projekty. Vytyčuje prostorovou polohu staveb (dle projektové dokumentace) a další...

www.geodeziehulka.cz